جشن لبخند زمستانه با توزیع کلاه برگزار شد

پنج شنبه ۷ دی ماه ۹۶ در راستای اهداف خیرخواهانه، به مناسبت میلاد امام حسن عسکری جشن لبخند زمستانه با حضور داوطلبین مهرورز در بین کودکان کار و کودکان کم بضاعت شهر تهران برگزار گردید.

 

بنیاد نیکوکاری مهر زندگی بهتر –  به گزارش روابط عمومی بنیاد نیکوکاری مهر زندگی بهتر، کودکان کار و آسیب پذیر در معرض سختی های اقتصادی و آسیب های اجتماعی فراوانی قرار می گیرند که وظیفه همگانی ایجاب می کند کمک به این افراد در جامعه نهادینه گردد.

صبح پنج شنبه ۷ دی ماه ۹۶  در راستای اهداف خیرخواهانه، به مناسبت میلاد امام حسن عسکری، جشن لبخند زمستانه با اهدای کلاه بافتنی با حضور داوطلبین مهرورز در بین کودکان کار و کودکان کم بضاعت شهر تهران برگزار گردید.

کلاه های  تزئین شده که به همت نیکوکاران خیّر تهیه گردیده بود، بهانه ای کوچک شد تا لبخند بر لبان کودکان نقش بندد و سرمای زمستان به گرمای مهر مهربانان ایران زمین، قابل تحمل گردد.

امیدواریم با یاری خداوند و همت نیکوکاران بتوانیم از این دست برنامه ها و اتفاقات تاثیرگذار در حوزه کودک را بیشتر نماییم و شاهد فرهنگ سازی بهتر و محیطی شاد برای کودکان در جامعه باشیم.

بنیاد نیکوکاری مهر زندگی بهتر، با هدف ارتقای مادی و معنوی سطح زندگی اقشار آسیب دیده‌ی جامعه پایه‌گذاری گردیده است و با یاری خداوند منان و همیاری شما خوبان نیکوکار، این مسیر ارزشمند را با گام‌های استوار طی خواهد نمود.

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*© كليه حقوق اين سايت متعلق به بنیاد نیکوکاری مهر زندگی بهتر می باشد.